Pixel noscript
Náš audit není nuda :-)

AUDIT – 30 let zkušeností


Audit
Víte k čemu je prospěšný a jestli je pro Vás povinný? Pojďme najít odpovědi společně!
Angel’s Auditing s.r.o.
je členem Komory Auditorů České republiky

Máte zákonem nařízený audit účetních závěrek?
Nebo jen chcete mít jistotu?

Audit vám pomůže zvýšit úroveň podnikání a přidá na věrohodnosti.
Ověřte si vaše silné a slabé stránky a odměňte vaši účetní za dobrou práci.

Jsme ti, které hledáte.

Pomůžeme vám když ...

MÁTE POVINNOST AUDITU

Statutární audit je zákonem stanovený proces ověření účetní závěrky, výroční zprávy (jejíž součástí je Zpráva o vztazích) nebo ověření jiných skutečností, které vyžadují jiné zákony, než Zákon o účetnictví. Pokud jste ho ještě neabsolvovali a nejste si jistí, zda musíte, pojďme to zjistit společně.

CHCETE ZMĚNIT AUDITORA

Jste noví vlastníci společnosti? Změnila se u vás účetní a přichází se zajímavými zjištěními? Ukládá vám to vnitřní předpis, přeje si to Správní nebo dozorčí rada? Auditor nepřichází s náměty nebo nedodržuje termíny (bez příčiny z vaší strany)? Prostě přišel čas na změnu, tak se pojďme setkat.

ZVAŽUJETE DOBROVOLNÝ AUDIT

A současně se sama sebe ptáte: „Bude mi k něčemu nebo jen vyhodím peníze?“. Pojďme si společně položit i jiné otázky: „Zatěžuje mě účetní dotazy k fakturám, smlouvám? Proč se výši daně dozvím až březnu? K čemu to účetnictví vlastně je? Nejen na ně Vám pomůže odpovědět právě auditor.

Trápí Vás kolem auditu něco jiného?

NÁŠ PŘÍSTUP

Baví nás víc, než je auditorské povinnosti
Proces audit je samozřejmě daný legislativou, takže provedeme všechny potřebné testy. Z mnoha let zkušeností víme, že více testů může odhalit více nesrovnalostí a můžeme tak pomoc klientovi posunout kvalitu účetních procesů.
Nejsme myšlenkově strnulí
Tvrzení: „děláme to stále stejně“ u nás nepoužíváme. Vyvíjí se nejen legislativa, ale i požadavky na roli auditora a tedy nejde dělat auditorskou práci stále stejně. Proto je na místě si každý rok sednout s klientem a zjistit nejen co se u něj událo, ale i ho informovat o změnách v pohledu na audit, na jeho přípravu apod.
Budeme se setkávat průběžně
S klientem se potkáváme v průběhu celého roku a probíráme změny a vývoj účetnictví. Nemyslíme si, že je správné přijít, až bude „vše hotovo“ a pracovat způsobem „veni, vidi, vici“. Navíc, naše setkání vám umožní s námi probrat, co vás aktuálně pálí a nestane se, že na to časem zapomenete.

Proč byste si měli zvolit nás?

PRACUJEME
JAK VY POTŘEBUJETE

Přizpůsobíme se Vám

Vyhovuje Vám potkávat se průběžně a vždy ověřit uplynulou část roku nebo se potkat, až nám budete mít připravenou Účetní závěrku? Vyberte si!

MÁME ZÁJEM
VÁS POZNAT

Budeme vám dávat zpětnou vazbu

Poznávat klienta je přínosné. Nejen pro nás, hlavně pro Vás. Máte otázky? Ptejte se nás! Pak může být audit opravdovým přínosem.

NABÍZÍME
VÍCE POHLEDŮ

Účetního, auditora i daňaře

Ze své práce chceme mít dobrý pocit, a proto hledáme ta nejlepší řešení. Že berou čas? Za to ale přeci stojí. Nabízíme je i Vám.

Co zaznělo od našich klientů

Jana a Ivana, účetní klienta (26.9.2019)
„Preferovaly bychom spíš středu a čtvrtek, kdy se můžeme zdržet i déle než v úterý. Nebo to bude vostrý a rychlý předaudit? :-)

Kdo bude za audit zodpovídat


Jmenuji se Roman Vostrý a v oblasti auditu se pohybuji od roku 1993 nejprve jako asistent auditora, pak jako statutární auditor. Prošel jsem třemi auditorskými firmami, než jsem si v roce 2007 založil svou vlastní firmu Angel's Auditing s.r.o. Mojí předností je, že jsem buldog, který, když se do práce zakousne, tak nepustí :-)

Všechny ty roky jsem se věnoval auditům podnikatelů, zejména akciových společností a společností s ručením omezeným i nestátních neziskovek, zejména nadací, nadačních fondů a obecně prospěšných společností. Neměl bych zapomenout ani na audity dotací a to jak ze zdrojů rozpočtu ČR, tak z evropských zdrojů i z neziskové sféry České republiky.

Zkusíme to spolu?

Pracujeme pro

Obchodní korporace,
mající povinnost auditu, když jste

společnost s ručením omezeným

velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

akciová společnost

velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 1 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

veřejná obchodní společnost

velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

komanditní společnost

velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

Neziskové organizace,
mající povinnost auditu, když jste

nadace

podle §341 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, nadační kapitál nebo obrat v běžném období dosáhne alespoň 5 000 000 Kč nebo velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud, když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

nadační fond

přopravujeme...

obecně prospěšná společnost

podle odst.2 §19 zákona č. 248/1995 Sb., o obecně prospěšných společnostech jsou příjemci dotací jejichž objem přesáhne 1 mio. Kč nebo výší čistého obratu překročily 10 mio. Kč nebo velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

ústav

podle §415 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, pokud povinnost ukládají zakladatelské listiny nebo statut nebo výše čistého obratu překročí 10 000 000 Kč nebo velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců

spolek

připravujeme...

zájmové sdružení právnických osob

povinnost auditu máte když ... připravujeme :-)

Fyzickou osobou podnikatelem,
který vede účetnictví,
mající povinnost auditu, když

jste velkou nebo střední účetní jednotkou vždy a malou, pokud,když za běžné a minulé účetní období překročí nebo dosáhne alespoň 2 ze 3 kritérií: 40 000 000 Kč aktiv, 80 000 000 Kč obratu, 50 zaměstnanců
KONTAKTUJTE NÁS, DOVOLIT SI NÁS MŮŽETE I VY.

Připravili jsme pro Vás – další vychytávky najdete v sekci Nástroje


Plánovací kalendář 2023

Údaje pro třísměnný provoz, státní svátky, dny s uzavřenými obchody, termíny prázdnin s označením lichých nebo sudých týdnů jejich začátků a konců.

kalendář

K prohlédnutí a stažení v PDF Ke stažení

NABÍZÍME VÁM NAŠE ZNALOSTI

Je auditor chytřejší než Vy? Může, ale také nemusí. Co však má, je jiný pohled, má pohled z venku, má myšlení odlišné od Vašeho a názory nezatížené zaběhnutými procesy, které u Vás jsou. Dejte nám šanci, Vám to dokázat!

SEJDĚME SE A DOMLUVME SPOLUPRÁCI!


Audit
Víte k čemu je prospěšný a jestli je pro Vás povinný? Pojďme najít odpovědi společně! na schůzce s auditorem

Účetnictví
Naučme se společně číst mezi účetními řádky - měsíčně v reportech, online ve Vašem účetnictví! světlo do účetní tmy

Mzdy
Čekáte víc než jen dobře zpracované mzdy? Využíváte zaměstnanecké benefity? Naučíme Vás to! chci přidat lidem na mzdách

Daně
Účetní není daňový poradce. Jejich pohledy se liší. Nechte další oči hlídat Vaše finance! jak ušetřit na daních

Chcete se s námi spojit?
Neváhejte a kontaktujte nás

mapka Angels

Adresa
Jeremenkova 763/88
140 00 Praha 4 – Podolí

GSM
+420 603 231 187

E-mail
kontakt@angelsgroup.cz

Facebook
facebook.com/angelsgroup.cz

© 2018-2024 Angel's ®   AuditingAccountingTaxes

Zásady o ochraně osobních údajů Nastavení cookie